Sac

Sektörünüze Özel Çözümler

Sac Nedir?

Sanayi sektöründe yoğun olarak kullanılan sac, işlenilebilir metal parçasına verilen addır.

  1. Kalınlıklarına,
  2. Üretildikleri metale,
  3. Ağırlıklarına,
  4. Dayanıklılıklarına,
  5. Yerli ya da yabancı oluşlarına,
  6. Kullanıldıkları ürünlere
  7. Sıcak ya da soğuk oluşlarına
  8. Kalitelerine göre değişim gösterir.
  9.  
sac
sac
sac
sac
Sektörünüze Özel Çözümler

Sac Çeşitleri Nelerdir?

Trapez saclar özellik olarak hava olaylarından etkilenmeme özelliğine sahiptir. Rutubet, nem, yağmur suyu ve kar suyu trapez saclara zarar vermediğinden bu sacların kullanım alanları belirlidir.

Ülkemiz sanayinde en çok kullanılan sac grubu DKP saclardır. Her ürün grubunun üretimine uygun olan bu sacın 0.50, 0.60, 0.70, 0.80 gibi numaraları vardır.

Galvaniz sac fiyatları anlık dolar kurunun değişimlerine göre yukarı aşağı bir seyir izleyebilmektedir. Yine fiyatı belirleyen diğer bir unsurda alacağınız malzemenin kg değeride fiyatların farklı olmasına sebebiyet verebilmektedir. Aynı şekilde boy ve ölçülerde standart dışında bir ölçüde özel bir üretim gerektiriyorsa buda fiyatının değişkenlik göstereceği anlamına gelmektedir.

Baklavalı saclar, görünüş ve özellikler bakımından daha modern yapıda olan saclardır. Siyah sacların alternatifi konumundayken işlevselliği sayesinde günümüzde baklavalı saclar daha çok tercih ediliyor. İşlenmesinin kolay oluşu, estetik ve temiz görünüşü baklavalı sacın çatılarda, dekoratif alanlarda ve merdiven gibi yapılarda kullanılmasını sağlıyor.

Siyah saclar birçok alanda kullanılır durumdadır. Bu alanlara örnek verecek olursak; büro malzemeleri, otomobil sanayisi, aydınlatma materyalleri alanında, beyaz eşya sektörü ve daha birçok alanda kullanılabiliyor.

Neden Biz?

Müşteri odaklı, müşterileri ile kurduğu açık ve güvene dayalı ilişkilerde sadece bir ürün/hizmet tedarikçisi olmaktan öte, güvenilir bir danışman olmayı da hedefleriz

Profesyonel Hizmet

Her türlü metal ihtiyacınızı profesyonel olarak karşılarız.

Hızlı Çözüm

Soru ve sorunlarınıza daima hızlı çözümler buluruz.

Üstün Kalite

Tüm Ürünlerimiz olabilecek en yüksek kalitede sunulur.

Etkin Sonuç

Çözdüğümüz sorunları en etkili şekilde sonuca ulaştırırız.

Adsız tasarım (2)
Scroll to Top
Sohbet aç.
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Baysal Profil
👋 Merhaba,
Sac ile ilgili bilgi almak ister misiniz?